Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Superior Industries Production Poland Sp. z o. o. w Stalowej Woli. Dzięki Wam mogliśmy pomóc dzieciom z Domu Dziecka Ochronka.

Stowarzyszenie  "TARCZA" realizuje przy wsparciu  Gminy Stalowa Wola zadanie publiczne pod tytułem "Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej" na poradnictwo psychologiczne w siedzibie stowarzyszenia. Zadanie realizowane jest od 10.05.2021 r. do dnia 20.12.2021 r. Porady psychologiczne udzielane są BEZPŁATNIE w każdą ŚRODĘ w godz. od 16.00 - 18.00

W dniu 14.09.2019 roku odbyło się spotkanie integracyjne członków stowarzyszenia „Tarcza" w gospodarstwie agroturystycznym w Obojnej. Aby zdystansować się od zagadnień jakie poruszane są w stowarzyszeniu z racji jego celów statutowych, postanowiliśmy podsumować nasze działania spotykając się na neutralnym terenie.

Stowarzyszenie „Tarcza” brało udział w V Spartakiadzie Stowarzyszeń organizowanej przez Powiat Stalowowolski, która odbyła się  8 września na  boisku Centralnego Placu Zabaw przy Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

W dniu 21.09.2018  Stowarzyszenie "Tarcza” realizowało projekt „Emerycie kochaj życie” finansowany z Biura Programu "Decydujesz, pomagamy” TESCO w Obojnej- Madejówka. Zabawa była przednia.

POMOC DLA CIEBIE

ALKOHOLIZM / WSPÓŁUZALEŻNIENIE