Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Superior Industries Production Poland Sp. z o. o. w Stalowej Woli. Dzięki Wam mogliśmy pomóc dzieciom z Domu Dziecka Ochronka.

Stowarzyszenie  "TARCZA" realizuje przy wsparciu  Gminy Stalowa Wola zadanie publiczne pod tytułem "Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej" na poradnictwo psychologiczne w siedzibie stowarzyszenia. Zadanie realizowane jest od 10.05.2021 r. do dnia 20.12.2021 r. Porady psychologiczne udzielane są BEZPŁATNIE w każdą ŚRODĘ w godz. od 16.00 - 18.00

W dniu 14.09.2019 roku odbyło się spotkanie integracyjne członków stowarzyszenia „Tarcza" w gospodarstwie agroturystycznym w Obojnej. Aby zdystansować się od zagadnień jakie poruszane są w stowarzyszeniu z racji jego celów statutowych, postanowiliśmy podsumować nasze działania spotykając się na neutralnym terenie.

Stowarzyszenie „Tarcza” brało udział w V Spartakiadzie Stowarzyszeń organizowanej przez Powiat Stalowowolski, która odbyła się  8 września na  boisku Centralnego Placu Zabaw przy Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

W dniu 21.09.2018  Stowarzyszenie "Tarcza” realizowało projekt „Emerycie kochaj życie” finansowany z Biura Programu "Decydujesz, pomagamy” TESCO w Obojnej- Madejówka. Zabawa była przednia.

Stowarzyszenie "TARCZA" w ramach Programu TESCO "Decydujesz Pomagamy" otrzymało czek na kwotę 3000 zł. Dzięki tym pieniądzom zrealizujemy projekt na aktywizację społeczną seniorów pn. "Emerycie kochaj życie".

W dniu 3-go maja 2018r. Stowarzyszenie „Tarcza” wzięło udział w Alejce Pozytywnie Zakręconych przy Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Członkowie stowarzyszenia zapewnili społeczeństwu Stalowej Woli miłe spędzenie czasu dla dzieci i dorosłych.

Stowarzyszenie przystąpiło do IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy” i napisało projekt pt „Emerycie kochaj życie”, który zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Projekt nasz przechodzi zatem do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach TESCO już 7 maja 2018r.

Jeżeli chcesz pomóc sobie i innym głosuj i wrzuć żetony do urny na „TARCZĘ”.

Pewnie myślisz, że to zwykłe ślubne zdjęcie?

 

POMOC DLA CIEBIE

ALKOHOLIZM / WSPÓŁUZALEŻNIENIE

PRZEMOC

AKTUALNOŚCI

PROJEKTY

GALERIA ZDJĘĆ